Naresta
„NARESTA“ – STATYBŲ BENDROVĖ

UAB „Naresta“ vykdo objekto generalinio rangovo funkciją ir užtikrina atliekamų darbų kokybę. Statybos darbuose įmonė taiko pažangiausias technologijas, o naudojamos medžiagos atitinka aukščiausius pasaulinių standartų reikalavimus. Įmonės įvykdytų projektų sąrašuose – įvairios paskirties objektai, nuo daugiabučių gyvenamųjų namų iki komercinių bei pramoninių statinių.

„OBER-HAUS“ – NEKILNOJAMASIS TURTAS

UAB „Ober-Haus“ nekilnojamas turtas kuruoja projekto pardavimo procesą, teikia konsultacijas, atlieka turto vertinimą. „Ober-Haus“ yra stambiausia nekilnojamojo turto bendrovė, Lietuvoje ir Baltijos regione teikianti visas nekilnojamojo turto paslaugas: gyvenamojo ir komercinio NT  pardavimas ir nuoma, turto ir verslo vertinimas, rinkos tyrimai ir analize, turto valdymas.

Archinova
„ARCHINOVA“ – ARCHITEKTAI IR PROJEKTAVIMAS

Projekto architektų branduolį sudaro atestuoti nekilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos specialistai. Įmonė specializuojasi gyvenamųjų namų,  pramonės  objektų,  administracinių  ir  viešosios  paskirties  pastatų restauracijos,  rekonstrukcijos,  interjero  projektuose, taip pat vykdo projektų vykdymo ir statybos darbų priežiūrą.

Baltic Engineering
„BALTIC ENGINEERS“ – TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Bendrovė UAB „Baltic Engineers“ yra atsakinga už techninę projekto priežiūrą. Tai ilgametę vietinę ir tarptautinę patirtį turinčių profesionalių inžinierių komanda, kuri teikia aukštos kokybės, tvirtais pasitikėjimo ryšiais bei griežtais verslo etikos standartais grįstas teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas.